סיורים לכולם בהרשמה פתוחה

שלום לכולם! להלן לוח סיורי פברואר 2019

לכל שאלה ופנייה, לתאום סיורים פרטיים וכו' – אנחנו כאן – במייל או בסלולרי

צפריר – 052-8726441
tcorcia@gmail.com
רענן – 052-4670967
raananlv@gmail.com

8/2 - שישי 10:00 - "הילד חולם" – בעקבות חנוך לוין בת"א
אירוע תיאטרלי יוצא דופן ברחובות תל-אביב של אזור התחנה המרכזית הישנה-שכונת נווה שאנן.  הסיור מתחקה אחר "מלאכת החיים" של שנות ילדותו של חנוך ואחרי תולדותיה ואופייה של השכונה שבה נולד וגדל ואח"כ העלה אותה על הבמה- הדמויות, הסיטואציות ונופי המחזות ועלילת חייו של גדול מחזאינו.

מדריך: רענן לוי

מחיר: 120 ש"ח לבת חוה ולבן אדם.

449
9/2 - שבת - 10:30 - "האריה והשבלול" - הסיר על אריק איינשטיין

על הדרך והצורה בה שינה אריק את פני המוזיקה בארץ. המקומות, האנשים ו… השירים. השירים של אריק. "זה לא בדיוק געגוע / זה סתם נעים להיזכר…" ובדרך – עוד פיסת תל אביב לא כל כך מטויילת באזור אבן גבירול, ארלוזורוב ועוד. ממסעדת "כתר המזרח" המיתולוגית ועד למשרדי חברת ההפקות "הגר" שהפיקה את "לול", "מציצים" ואת אלבומי המופת כגון: "שבלול", "סע לאט", "בדשא אצל אביגדור" ועוד ועוד… אלבומים ושירים המהווים עד היום אבני דרך קלאסיות במוזיקה הישראלית.
סיור שונה ומרגש המלווה בהשמעת שירים!

מדריך: רענן לוי

מחיר: 90 ש"ח לבת חוה ולבן אדם.

שר בשבילך
9/2 – שבת 14:00 – "בלדה לאישה" – בעקבות משוררות בת"א

סיור העוקב אחר ארבע משוררות – מהגדולות שחיו פעלו ויצרו בנוף התרבות הישראלית ובתל-אביב: לאה גולדברג, יונה וולך, תרצה אתר ורחל בלובשטיין (רחל המשוררת). במהלך הסיור נבדוק את ההקשרים המרתקים בינן לבין עצמן, בין סיפור חייהן ליצירתן ובינן לבין העיר הגדולה וכל זאת בין פינות חבויות וגנים סמויים באזור הבלתי מטויל כמעט שבין כיכר אתרים לכיכר לונדון.

סיור שונה ומרגש המלווה בהשמעת שירים!

מדריך: רענן לוי

מחיר 90 ש"ח לאיש ואישה

dd
22/2 - שישי 14:00 - "האריה והשבלול - הסיור על אריק איינשטיין"

מדריך: רענן לוי.

מחיר 90 ש"ח לאישה ואיש.

יסמין
22/2 - שישי 10:30 - "מי-מה-קיר את הקיר? - סיור אדריכלות בתל אביב"

סיור הפותח אשנב אל שני סגנונות אדריכליים שעיצבו את פניה של העיר: הסגנון האקלקטי של שנות ה- 20 וסגנון ה"באוהאוס" של העיר הלבנה – תל אביב של שנות השלושים. אזורים ובניינים שאנו עוברים על פניהם מעשה שבשגרה, יום יום, יקבלו פתאום צורה חדשה ומשמעות נוספת משנקלף מעליהם את הטיח והפיח ונתבונן אל חלומות בוניהם וכיצד התבטאו בקירות, באריחי בצלאל, במרזבים, במעקות, בכרכובים ועוד ועוד.

מדריך:רענן לוי

מחיר 90 ש"ח לאיש ואישה

33