סיורים לכולם בהרשמה פתוחה

שלום לכולם! להלן לוח סיורי מאי יוני 2018

לכל שאלה ופנייה, לתאום סיורים פרטיים וכו' – אנחנו כאן – במייל או בסלולרי

צפריר – 052-8726441
tcorcia@gmail.com
רענן – 052-4670967
raananlv@gmal.com

18/5 – שישי 10:30 – "האריה והשבלול" – הסיור על אריק איינשטיין.

על הדרך והצורה בה שינה אריק את פני המוזיקה בארץ. המקומות, האנשים ו… השירים. השירים של אריק. "זה לא בדיוק געגוע / זה סתם נעים להיזכר…" ובדרך – עוד פיסת תל אביב לא כל כך מטויילת באזור אבן גבירול, ארלוזורוב ועוד. ממסעדת " כתר המזרח " המיתולוגית ועד למשרדי חברת ההפקות "הגר" שהפיקה את "לול", "מציצים" ואת אלבומי המופת כגון: "שבלול", "סע לאט", "בדשא אצל אביגדור" ועוד ועוד… אלבומים ושירים המהווים עד היום אבני דרך קלאסיות במוזיקה הישראלית .
סיור שונה ומרגש המלווה בהשמעת שירים!

עלות: 90 ש"ח למשתתפת ולמשתתף.

אריק איינשטיין
25/5 – שישי 14:00 – "בלדה לאישה" – בעקבות משוררות בת"א

סיור העוקב אחר ארבע משוררות – מהגדולות שחיו פעלו ויצרו בנוף התרבות הישראלית ובתל-אביב: לאה גולדברג, יונה וולך, תרצה אתר ורחל בלובשטיין (רחל המשוררת). במהלך הסיור נבדוק את ההקשרים המרתקים בינן לבין עצמן, בין סיפור חייהן ליצירתן ובינן לבין העיר הגדולה וכל זאת בין פינות חבויות וגנים סמויים באזור הבלתי מטויל כמעט שבין כיכר אתרים לכיכר לונדון.

 

סיור שונה ומרגש המלווה בהשמעת שירים!

מחיר 90 ש"ח לאיש ואישה

אריק איינשטיין

dd
1/6 - שישי 14:00 - "תוכיוסי" - הסיור על אברהם חלפי. שחקן. משורר. אדם.

הסיור פותח צוהר אל עולם עולם היצירה המרתק של חלפי, חלון אל חייו האישיים, ומבט לעולמה התרבתי של תל אביב בשנות העשרים והשלושים – תאיטרון ה"אוהל" החבורות הספרותיות הבוהמה העליזה של בתי הקפה, מעונות עובדים הוד שיכון השחקנים באזור ברחובות פרוג, דב הוז, ז'אן ז'ורס ועוד!

 

סיור שונה ומרגש המלווה בהשמעת שירים!

מחיר 90 ש"ח לאיש ואישה

41581fab-2859gg
8/6 – שישי 14:00 – "הילד חולם" – בעקבות חנוך לוין בת"א

אירוע תיאטרלי יוצא דופן ברחובות תל-אביב של אזור התחנה המרכזית הישנה-שכונת נווה שאנן.  הסיור מתחקה אחר "מלאכת החיים" של שנות ילדותו של חנוך ואחרי תולדותיה ואופייה של השכונה שבה נולד וגדל ואח"כ העלה אותה על הבמה- הדמויות, הסיטואציות ונופי המחזות ועלילת חייו של גדול מחזאינו – חנוך לוין.

מחיר 120 ש"ח לאישה ואיש.

dad65ffa-6272-45ff-9cbd-51449ddacd27
16/6 שבת - 10:30 - "הארה והשבלול" - הסיר על אריק איינשטיין

מחיר: 90 ש"ח לבת חוה ולבן אדם.

שר בשבילך
23/6 - שבת - 14:30 - "תעלומות ומסתורין בנמל תל אביב" - סיור בלשי לכל המשפחה

אזור נמל תל אביב היה בשנות ה -30 זירת התפתחות מופלאה של תל אביב והישוב העברי. בו שוחקו לראשונה משחקי המכביה, נוגן הקונצרט הראשון של התזמורת הפילהרמונית הא"י, נחנך נמל תל אביב והתקיים יריד המזרח.

דרך משחק בלשי אינטראקטיבי יתוודעו הילדים לפרק מפואר זה בתולדות העיר, יאמצו את מוחם, יתחקרו עדים, ימצאו רמזים, יפתרו חידות בלשיות קטנות ותעלומה אחת גדולה.

מחיר לכל אחד ואחת מבני המשפחה – 50 ש"ח

שרלוק