12 בדצמבר 2016

סיורים בעולם

בין לבין מדריך צפריר קבוצות בדרום אמריקה, מרוקו, יוון, גיאורגיה, אינדונזיה וביעדים אחרים בדגש ספרותי ואנתרופולוגי. צפריר החל את דרכו ב"חברה הגיאוגראפית – נאות הכיכר" והיום הוא מדריך בחברה הגיאוגרפית

5 במאי 2016

מבט וחלון וראי

סדרת הרצאות בליווי מצגות, קטעי ספרות, שירה וקולנוע על שלל נושאים ממגוון תחומים: יוצרים ויצירות – נתן אלתרמן, תרצה אתר, יונה וולך, אברהם חלפי, לאה גולדברג ועוד

לכל פעילות מגבשת בקבוצה ולהעשרת הידע, ממתינות לך כאן מגוון הרצאות. הכנו עבורך מגוון חוויות במיוחד לחובבי העיר תל אביב ובעיקר לאוהביה. צפריר קורסיה ורענן לוי יבנו עבורך ערב מרתק. הנושא? האנשים, הבניינים והאירועים המכוננים של תל אביב יפו. בנוסף, קיימות מגוון הרצאות בנושאים מרתקים נוספים. ניתן להזמין הרצאות בתל אביב בכל מיקום שיעלה על רוחך או להזמין אותנו עד אליך כחלק מהפעילות הקבוצתית שלך.

אילו נושאי הרצאות זמינים לי?

בזכות הניסיון הרב שרכשנו כמדריכי טיולים וכאנשי אמנות בתל אביב, צברנו  ידע מעמיק ונרחב על העיר.

  • תל אביב – אין ספק שכשזה מגיע לנושאים להרצאות תל אביב מציעה לא מעט. בהרצאה המשלבת מוסיקה, קריאת תוכן ומצגות, נוכל לצלול אל התהליכים ההיסטוריים שהפכו את תל אביב לסמל התרבות של ישראל. מהאישים הגדולים ועד לאמנות והאדריכלות, ממתינה לך הרצאה שכולה שירה לתל אביב.
  • יוצרים ויצירות – לאוהבי הספרות והשירה בינינו, זמינה הרצאה על המשוררים הישראליים ופועלם.
  • יומני מסע בארצות זרות – במשך שנים, הדריך צפריר קורסיה קבוצות בכל רחבי העולם. מהמסעות שעבר, הוא מביא עמו שלל חוויות, זיכרונות וכמובן – תמונות עוצרות נשימה. מברזיל ופטגוניה ועד למדבריות מרוקו, זוהי הרצאה שהיא גם טיול מסביב לעולם מבלי לעזוב את הבית.

רוצה להזמין הרצאות בתל אביב או בביתך?

חיפשת אטרקציה ייחודית לקראת פעילות הגיבוש הבאה שלך? יש לך אירוע מיוחד שדורש תוכן עם ערך מוסף? בין אם מדובר בפעילות בית ספרית, לצוותי עובדים, למשפחות או לכל מטרה אחרת, נשמח להעשיר את הערב הבא שלך. לפרטים נוספים על ההרצאות ולהזמנות, ניתן לבחור באחת ההרצאות למטה ולאחר מכן להשאיר פרטים בדף. אנו נחזור אליך בהקדם האפשרי ונתאם את נושא ומועד ההרצאה בהתאמה להעדפות והצרכים שלך.

דילוג לתוכן