לפעמים כדי למצוא את הבית, צריך דווקא לצאת החוצה. זוהי התובנה שעומדת בלב הפעילות בחוגי הסיור. אנו יוצאים לשטח, מכירים מקומות חדשים וככל שאנו מתוודעים לסביבה שלנו, אנו מתחילים להכיר יותר ויותר את עצמנו. זוהי דרך נהדרת להתחבר לשורשים, להכיר את ההיסטוריה שלנו ולחוש שייכות יותר מאי פעם למרחב בו אנו חיים. במשך שנים, ליוו צפריר ורענן קבוצות רבות ברחובות תל אביב וחשפו בפני המטיילים את התוכן הייחודי והמרגש השוכן בין הבתים. נשמח ללוות את חוג הסיור שלך בסיפור פרטי בתל אביב ולשתף אותך במסע הייחודי שלנו.

להכיר מקרוב את הארכיטקטורה התל אביבית

זה הזמן ללמוד על האנשים, הסגנונות והיצירה ששימשו ככוח השראה אדיר בבניית תל אביב. יחד נצא למתחמים הייחודיים של העיר – משרונה ועד יפו העתיקה – ונתוודע לבנייה הייחודית בעיר. בסיור פרטי בתל אביב המותאם במדויק לצרכיך, המלווה בתוכן עשיר, יפרשו בפניך צפריר ורענן את סיפורה של בניית תל אביב.

על יוצרים ויצירה בסיר פרטי בתל אביב

מאחורי כל רחוב, כל סמטה וכל לוח מודעות, מסתתר עולם שלם בעיר העברית הראשונה וגם לא מעט סיפורים. היוצרים שחיו בה, משמשים לעתים קרובות הכוח המניע שמאחורי הסיפורים המרתקים הללו. בסיורים הייחודיים שלנו, אנו לוקחים מטיילים בעקבות סופרים, משוררים, מחזאים ויוצרים מכל קשת התחומים. יחד, נעבור יום שכולו חוויות, למידה וכיף גדול.

ההעשרה הבאה לחוג הסיור מתחילה כאן

רוצה ללמוד עוד? כל שנותר לך לעשות הוא רק לעבור על מגוון הסיורים הזמינים לך באתר ולפנות אלינו עם כל שאלה.

דילוג לתוכן