סיורים מודרכים לקבוצות וטיולים בתל אביב לימי גיבוש לעובדים

הגיע הזמן לפעילות מגבשת לצוות שלך? חיפשת אחר אטרקציה ייחודית בעלת ערך מוסף לעובדים שלך? מדריכי הטיולים צפריר קורסיה ורענן לוי מציעים לך פעילות אידיאלית לימי גיבוש לעובדים – סיור חברתי מגבש ומשעשע ברחובותיה של תל אביב-יפו.

פעילות כיפית ומגבשת לעובדים שלך היא לא רק פינוק. זהו תנאי הכרחי כדי לשמור על סביבת עבודה נעימה.תמיד חשוב לאפשר לעובדים שלך למלא מצברים. היציאה מחוץ למסגרת העבודה מאפשרת לך "לשבור דיסטנס". לעובדים שלך, היא מאפשרת להכיר טוב יותר אלו את אלו. הפעילות הנכונה תאפשר למנוע שחיקה, תעורר מוטיבציה ותשפר את הפרודוקטיביות של העובדים שלך. במקום עוד יציאה לפאב או ביקור בחדר בריחה, יש לך הזדמנות ללכת על משהו מקורי באמת.

ימי גיבוש לעובדים עם ערך מוסף

במשך שנים, ליווינו סיורים מודרכים לקבוצות. הסיורים הייחודיים שלנו יאפשרו לעובדים שלך לגלות סיפורים ייחודיים על העיר ולהכיר אותה מחדש. במסע מרגש, מהנה ומלא הומור, נבטיח שהעובדים יחזרו למחרת לעבודה עם משהו לספר. זהו סוג הפעילות שיחזיר אתכם עם זכרונות שיישארו איתכם שנים.

זה הזמן לסגור את האירוע הבא שלך

רוצה לתאם פעילות גיבוש לצוות קטן עם ערך מוסף? אנחנו מלווים אותך לכל אורך הדרך ומתאימים איתך סיור אידיאלי. דרכנו, יהיה באפשרותך לתאם טיול בתל אביב לקבוצות עובדים בהדרכה משעשעת במיוחד. במסגרת הסיור, נשלב סיפורים ותכנים במגוון תחומים מההיסטוריה של העיר. אנו מזמינים אותך לבחור את הסיור המועדף עליך מתוך רשימת הסיורים שאנו מקיימים ובהתאם לתכניות המסלול שלך במסגרת אירוע החברה. למידע נוסף, ניתן להשאיר פרטים כאן למטה ואנו נחזור אליך בהקדם.

למידע והזמנות
בטלפון

צפריר – 052-8726441
רענן – 052-4670967

בדואר אלקטרוני

צפריר – tcorcia@gmail.com
רענן – raananlv@gmal.com
דילוג לתוכן