צפריר קורסיה

צפריר קורסיה - מדריך ורכז הדרכה בבית ספר שדה איילון בתל אביב של החברה להגנת הטבע. מדריך בתל אביב מזה 25 שנה. יצר מסלול הדרכה רבים ויחודיים בעיר. מומחה בסיורים תיאטרליים וסיורי יצירה ויוצרים בעיר.

מנהל ורכז מתודיקה בקורס מדריכי טיולים בחו"ל של החברה הגיאוגרפית. הדריך וריכז את ההדרכה ב"ברק אפיק טיולים לדרום אמריקה" וב"יזהר טיולי שטח" (כיום חברת "טריפלוג'י").

צפריר - 052-8726441
tcorcia@gmail.com

רענן לוי

רענן לוי - מדריך שחקן בתל אביב ובעולם. משתף פעולה עם צפריר מזה כ 15 שנה במגוון הדרכות בעיר. יוצר ומופיע בהדרכות "הילד חולם - בעקבות חנוך לוין בתל אביב", "שבועת אמונים" בעקבות סיפורו של ש"י עגנון ביפו, מדריך בנווה צדק, יפו, שרונה ועוד, וכמובן בסיורי יצירה רבים (משוררות, חלפי, אריק איינשטיין ועוד). 

מדריך בחו"ל במגוון יעדים, מומחה בקורפו.

רענן - 052-4670967
raananlv@gmal.com

רצינו להביא משהו אחר אל עולם התיירות הישראלית. כזה שיהפוך כל סיור מודרך בתל אביב לחוויה מעשירה שמרגשת ושמפעילה את כל החושים. במשך תקופה ארוכה שקענו ללימוד מעמיק של העיר. לאחר מחקר חוזר ונשנה של הרחובות הקסומים של תל אביב, נולדו הסיורים שלנו. אנו מעמידים לרשותך מגוון סיורים בתל אביב. יחד, ניקח אותך אל עומקן של המגמות התרבותיות, ההיסטוריות והאדריכליות של העיר. רוצה לצאת למסע בעקבות שיריו של אריק איינשטיין? לחוש תחת רגליך את השבילים בהם הגה אברהם חלפי את השירים עליהם גדלנו? לשקוע אל תולדותיה של שכונת הטמפלרים בשרונה? כל מדריך טיולים בתל אביב יכול להראות לך את המקומות הידועים. אנחנו כאן כדי להנחות אותך בשבילים הצדדיים שבהם מגיעים למקומות המעניינים באמת. בסופה של הדרך, תל אביב לעולם לא תיראה בעיניך כפי שהייתה לפני כן.

מדריך טיולים בתל אביב עם ערך מוסף

חיפשת כבר זמן רב אחר מדריך טיולים בתל אביב שמביא איתו משהו מקורי באמת? אנחנו מזמינים אותך ללמוד על מגוון הסיורים שממתינים לך דרכנו. ניתן להירשם לכל אחד מהסיורים הקבועים שלנו באופן מידי דרך האתר. נשמח לפרט לך עוד אודות החוויות שממתינות לך עמנו.

חוויית מדריך טיולים בתל אביב אצלך בסלון

לא לכולנו מתאים סיור רגלי. אם גם עבורך הבילוי המושלם הוא דווקא במתחם סגור, זה הזמן להכיר מקרוב את הההרצאות והמופעים הפרטיים שלנו. מדובר בחוויה מעשירה, חווייתית ומלמדת שתיקח אותך אל עומקן של יצירות תל אביביות מבלי לעזוב את הבית. אנו מיישמים את ניסיוננו בעולם המשחק ומשלבים תוכן מרתק עם קטעי תיאטרון קצרים בערב שלא יישכח במהרה. כמתנה מרגשת לאדם אהוב, כפעילות לקבוצות וארגונים או לכל מטרה אחרת, אנו מביאים את החוויה השלמה של סיור מודרך בתל אביב עד אליך. 

סיורים ספרותיים

הכנו עבורך מגוון סיורים ברחבי תל אביב בעקבות היוצרים המכוננים מהעיר שלעולם לא עוצרת. מסיור בעקבות חנוך לוין ואברהם חלפי ועד למסע המרגש אחר הישראליות דרך שיריו של אריק איינשטיין. דבר אחד בטוח, מובטחת לך חוויה של פעם בחיים.

אנחנו מזמינים אותך ללמוד עוד על מגוון הסיורים שממתינים לך אצלנו באתר. לפרטים נוספים ולתיאום סיורים פרטיים, ניתן ליצור עמנו קשר כאן. כל שעליך לעשות הוא רק להשאיר פרטים באתר ונחזור אליך בהקדם.

דילוג לתוכן