מתנת יומולדת - סיור פרטי בתל אביב

חדש!! מתנת יומולדת – סיורים פרטיים בתל אביב!
אם ברצונך להעניק סיור מתנה ליום ההולדת לאנשים היקרים לך ביותר, לאלו החשובים באמת, בשביל זה בדיוק אנחנו פה.
ניתן לבחור מתוך מגוון רחב של סיורים בהרשמה הפתוחה, ליצור עמנו קשר ושובר המתנה היצירתית והמיוחדת שלך יישלח עד לבעל או בעלת השמחה.

מה ממתין לי בסיור?

בהרבה מובנים, זה תלוי לחלוטין בך. הטעם וההעדפות של מקבל המתנה הם אלו שיעצבו את החוויה והתכנים שיכללו בסיור. אנו מציעים מגוון רחב מאוד של סיורים בנושאים שונים וברוח המותאמת לתחומי העניין שלך. תמיד רצית להעמיק בהיסטוריה של העיר העברית הראשונה? אולי דווקא להכיר מקרוב את הארכיטקטורה הייחודית של העיר או לשמוע סיפורים מרתקים על האנשים שהפכו אותה לסמל התרבות של ישראל? לא משנה מה תחום העניין שלך, יש לנו משהו מיוחד לכל אחד. עם מוסיקה, תכנים מרתקים ומופעים תיאטרליים קצרים, מובטחת לך מתנה ייחודית.

מתנת יומולדת שלא רואים כל יום

מגיע רגע בחיים בו אנו רוצים לומר לאדם יקר תודה על מי שהוא ולהראות לו עד כמה הוא חשוב לנו. לפעמים, הדרך הטובה ביותר לעשות זאת, היא להעניק לו מתנת יומולדת יוצאת דופן. מתנות מיוחדות עם משמעות, מבהירות לאדם היקר לנו עד כמה אנו מכירים אותו ויודעים מה הוא אוהב. לשם כך בדיוק, אנו מציעים מגוון סיורים פרטיים בתל אביב עם ערך מוסף וחוויה תרבותית עשירה. מסיורים בעקבות המוסיקה שעיצבה את חיינו ועד להצצה מרתקת אל חיי המשוררים הגדולים, אנחנו מאפשרים לך לגלות בכל סיור פנים חדשות של תל אביב.

איך מזמינים מתנת יומולדת באתר?

לקראת יום ההולדת הבא לאדם מיוחד בחייך, אנחנו כאן כדי לסייע לך לתת לו חוויה שתרגש, תפתיע ותשמח. כדי ליהנות מכל הטוב הזה, כל מה שנשאר לך לעשות הוא רק לבחור בסיור המועדף עליך, לפנות אלינו להזמנת השובר ותיאום זמן הסיור ומכאן – אנחנו נדאג לשאר. כדי ללמוד עוד על מגוון הסיורים ועל החוויות הייחודיות שניתן לשלב בהם, אנחנו זמינים עבורך ממש עכשיו. 

להזמנת סיור מתנה יש לשלוח פרטים
בטלפון

צפריר – 052-8726441
רענן – 052-4670967

בדואר אלקטרוני

צפריר – tcorcia@gmail.com
רענן – raananlv@gmal.com

דילוג לתוכן