_________________________________________

רשימת הסיורים המלאה

רשימת הסיורים בעיר תל אביב בהדרכת צפריר קורסיה, המדריך שלך לתל אביב!
14 במאי 2018

"שביל קליפות התפוזים" בעקבות נחום גוטמן בנווה צדק ובאחוזת בית.

בנווה צדק של תחילת המאה מתרכזים מיטב הכוחות היוצרים והפועלים של הישוב העברי. הסיור משלב בתוכו סיפורים על ומאת אנשי התקופה במקומות בהם חיו יצרו ופעלו דרך עיניו של "המיתולוג" הגדול של התקופה – נחום גוטמן

6 במאי 2018

"האריה והשבלול" – סיור בתל אביב בעקבות אריק איינשטיין

ממסעדת "כתר המזרח" המיתולוגית ועד למשרדי חברת ההפקות "הגר" שהפיקה את "לול", "מציצים" ואת אלבומי המופת כגון: "שבלול", "סע לאט", "בדשא אצל אביגדור" ועוד ועוד...

5 במאי 2016

"שבועת אמונים" – ע"פ ש"י עגנון במושבה האמריקאית גרמנית

סיור שהוא אירוע תיאטראלי. סיפורו הקסום של ש”י עגנון על אהבה במבחן יפרש בנופיה של יפו בשלהי המאה שעברה. ברחובות השכונה האמריקאית-גרמנית

5 במאי 2016

חנוך לוין – "הילד חולם" סיור בתל אביב

הסיור מתחקה אחר "מלאכת החיים" של שנות ילדותו של חנוך ואחרי תולדותיה ואופייה של השכונה שבה נולד וגדל ואח"כ העלה אותה על הבמה- הדמויות, הסיטואציות ונופי המחזות ועלילת חייו של גדול מחזאי ישראל.

5 במאי 2016

"מיתולוגיות וסיפורי עם" – ביפו העתיקה

סיור חוויתי וקסום, לכל השעות והעונות, ביפו העתיקה - על שלל סיפוריה, כזביה וההיסטוריה המרתקת בת אלפי השנה... יפו נפרשת כמניפה ססגונית בין גן הפסגה ואנדרומדה, הנמל ונפוליאון,

1 במאי 2016

"בלדה לאשה" – בעקבות משוררות בת"א

סיור מרגש ומרתק בעקבותיהן של ארבע משוררות - לאה גולדברג, יונה וולך, תרצה אתר ורחל בלובשטיין (רחל המשוררת) - מהגדולות שחיו פעלו ויצרו בנוף התרבות הישראלית ובתל-אביב.

11 באפריל 2016

"היציאה מהחומות" – סיור בעג'מי ובשוק הפשפשים

תהליך היציאה מחומות יפו לא היה מוגבל רק ליהודים, שבנו את נווה צדק, אלא קודם כל למוסלמים ולנוצרים. בסיור נעסוק באירועים, במקומות ובאנשים שהובילו .

5 באפריל 2016

"אחוזה ובית" – סיור בתל אביב הקטנה

האנשים, האירועים והמקומות מאוחרי הקמתה ופריחתה של "אחוזת בית" - העיר העברית הראשונה. מפסיפס גוטמן לאנדרטת המייסדים, מביה"ח פרויד לבתי המשפט נפרוש את ימי ראשיתה של תל אביב

10 במרץ 2016

"מי-מה-קיר את הקיר" – אדריכלות בת"א

סיור הפותח אשנב אל שני סגנונות אדריכליים שעיצבו את פניה של העיר: הסגנון האקלקטי של שנות ה- 20 וסגנון ה"באוהאוס" של העיר הלבנה - תל אביב של שנות ה-30.

8 במרץ 2016

"שרונה מתעוררת" – סיור בשרונה הטמפלרית

סיורים בשרונה המושבה הטמפלרית במתחם "דרום הקריה", חושף טפח מההיסטוריה מרתקת ומעשה שימור מופלא. בארץ ישראל של שלהי המאה ה-19, טמפלרים קפדניים

5 במרץ 2016

"רחובות של שיש" – סיור בבית הקברות טרומפלדור

בליבה של העיר הסואנת שוכן הפנתיאון הלאומי והציוני. על גבי המצבות חקוקים שמות מייסדי בעיר ואושיות תרבות שמפארים את מפת רחובותיה של העיר.

4 במרץ 2016

"סופרים וסיפורים" – סיור בנווה צדק ו"מתחם התחנה"

בנווה צדק של תחילת המאה התרכזו מיטב הכוחות היוצרים והפועלים של הישוב העברי. הסיור משלב בתוכו סיפורים על ומאת אנשי התקופה במקומות בהם חיו יצרו ופעלו.

5 בפברואר 2016

"תוכיוסי" – בעקבות אברהם חלפי

הסיור פותח צוהר אל עולם עולם היצירה המרתק של משורר גדול, שחקן ואדם - אברהם חלפי, שעם שיריו נמנים: עטור מצחך, תוכי יוסי, צער לך וצער לי, שיר השיכור, ועוד ועוד.

5 במאי 2015

מתל אביב ל- TLV – סיפור התחדשותה של תל אביב

היום, נדמה שתל אביב הייתה תמיד כזו, עיר בילויים וחטאים, שאינה חדלה לרגע, אלא שלא תמיד היו פני הדברים כך... סיור ינסה לתאר את התהליך והמהלך שעברה תל אביב

לחוויית טיול מלמדת וייחודית, לא חייבים להתרחק מהמרכז. עם תכנון נכון של הטיול תל אביב עשויה להפוך ליעד אידיאלי להרפתקה מעשירה. במשך שנים, מלווים רענן לוי וצפריר קורסיה סיורים בתל אביב לקבוצות. ממשפחות ועד לצוותי עובדים, רבים התנסו בחוויה הייחודית וחזרו הביתה עם מבט חדש על העיר. נמאס לך מעוד מסלול בצפון? רוצה לצבור התנסויות חדשות באזור המרכז? אנו מזמינים גם אותך לבחור אחד מהסיורים ולהכיר את תל אביב מחדש.

סיורים מיוחדים בתל אביב בין בתי הרחובות והשירים

לכל אחת ואחד מאיתנו יש את צלילי הילדות שלו. השירים שהעשירו את חיינו, בין המילים והמוסיקה, שזורים עמוק ברחובות העיר. אנו מזמינים אותך לצאת איתנו למסע לגלות את העולמות שמאחורי השיר. תכננו עבורך מגוון סיורים בתל אביב בעקבות משוררים, מוסיקאים, סופרים ואמנים שהפכו את תל אביב למה שהיא.

סיורים בתל אביב בליווי מופע תיאטרלי

החוויה שכבר קנתה לה שם בכל הארץ ממתינה לך כאן. אם עוד לא יצא לך להשתתף ב"הרצגה", זה הזמן להכיר. יחד, נצא לסיור מהנה ומבדר בשלל אזורי העיר בשילוב הרצאה ומופעי תיאטרון קצרים. בהשתתפות שחקנים מקצועיים ובהגשה קומית משעשעת, ממתין לך יום של למידה, צחוק מתגלגל והתפעמות מהיופי של העיר שתתגלה מולך בפנים חדשות.

היכרות עם הארכיטקטורה הייחודית של תל אביב

לכל עיר קו אדריכלי הייחודי לה. בנייני הבאוהאוס הייחודיים של תל אביב הקנו לה לאחרונה מעמד של אתר מורשת עולמית. אנו מזמינים אותך ליום של התבוננות והיכרות עם האדריכלות התל אביבית. מנווה צדק ועד לשוק הפשפשים שביפו, ניקח אותך ליום מרתק ומרגש שכולו עוסק סביב יופייה של העיר הלבנה.

נשמח לראות אותך איתנו בקרוב

רוצה להזמין סיורים בתל אביב בהדרכה ייחודית? כל שעליך לעשות הוא רק לבחור באחד הסיורים למעלה ולהשאיר פרטים בעמוד. לכל אחד מהסיורים, ניתן להצטרף בקבוצה פתוחה או להזמין סיור פרטי לקבוצה בהתאמה אישית. לאחר פנייתך, אנו נחזור אליך בהקדם ונתאם איתך את כל הפרטים כדי להבטיח שתהיה לך חוויה מושלמת בביקור הבא שלך בתל אביב.

דילוג לתוכן