"האריה והשבלול" – סיור בתל אביב בעקבות אריק איינשטיין

אם יש אמן שמגיע לו שבעקבותיו נצא לסיור אריק איינשטיין הוא ללא ספק אחד מהם. על אף שהוא בוודאי היה מזדעזע מתשומת הלב, אי אפשר שלא להישאר מרותקים ממנו. האהבה הגדולה שלנו לאיינשטיין ולשיריו הובילה אותנו לבנות את המסע הייחודי הזה. יחד, נסייר בעיר ונדבר על הדרך והצורה בה שינה אריק את פני המוזיקה בארץ. ננוע יחד דרך המקומות, האנשים ו…השירים. השירים של אריק. ובדרך – נכיר מקרוב עוד פיסת תל אביב לא כל כך מטויילת באזור אבן גבירול, ארלוזורוב ועוד.

במורד הנתיבים שיצרו את המוסיקה

יחד נעבור בכל נקודות הציון שהרכיבו את יצירתו של אריק – ממסעדת "כתר המזרח" המיתולוגית ועד למשרדי חברת ההפקות "הגר" שהפיקה את "לול". מ"מציצים" ואת אלבומי המופת כגון: "שבלול", "סע לאט", "בדשא אצל אביגדור" ועוד ועוד… בסיור נחווה מקרוב אלבומים ושירים המהווים עד היום אבני דרך קלאסיות במוזיקה הישראלית.

חוויה מרגשת של טיול ומוסיקה

מבין כל הסיורים שאנו מציעים לקהל הרחב, זה אחד שקרוב במיוחד לליבנו. זוהי מחווה לאדם יוצא דופן שבמובנים רבות מהווה חלק בלתי נפרד מהישראליות. לאורך הסיור השונה והמרגש הזה ילוו אותנו לצד המראות שם בחוץ וההרצאה שנציג בפניכם השירים של אריק איינשטיין. השירים יושמעו לכל אורך הדרך ויתכתבו עם כל הנקודות שנפגוש במהלך הסיור!

רוצה להירשם לסיור בתל אביב בעקבות אריק איינשטיין?

כדי להצטרף אלינו אל המסע בעקבות אריק איינשטיין, ניתן להשאיר פרטים ממש כאן למטה ונחזור אליך בהקדם.

למידע והזמנות
בטלפון

רענן – 052-4670967
צפריר – 052-8726441

בדואר אלקטרוני

רענן – raananlv@gmail.com
צפריר – tcorcia@gmail.com

דילוג לתוכן